O Nas

Kaliskie Zgromadzenie Kupców i Usługodawców powstało w celu stworzenia sieci handlowo-usługowej oferującej klientom system atrakcyjnych rabatów dzięki „karcie rabatowej” . Właściciele sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych i innych chętni do przystąpienia do programu proszeni są o kontakt za pośrednictwem strony.

Po co jesteśmy?

Kaliskie zgromadzenie Kupców i Usługodawców stworzyło dla Państwa sieć handlowo – usługową oferującą atrakcyjne rabaty. Są z nami właściciele sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Karty będą rozdawane po dokonaniu zakupu lub skorzystaniu z usługi.

Czego chcemy?

Dać Państwu gwarancję najwyższej jakości w dobrej cenie. Przepustką do satysfakcji połączonej z oszczędnością Państwa portfeli będzie „karta rabatowa”.

Gdzie nas Państwo znajdziecie?

Naszym znakiem rozpoznawczym będzie naklejka umieszczona na drzwiach, szybach, witrynach itp. Zapraszamy również na www.galeriakaliska.pl 

Tutaj, oraz na www.galeriakaliska.pl , na bieżąco będziemy informować o placówkach działających w naszym programie i wysokościach rabatu na oferowany towar lub usługę.

Ale to nie wszystko!

Informacje o promocjach, konkursach i nagrodach oferowanych przez uczestników programu KZKiU będą dostępne dla Państwa w tygodniku „7 Dni Kalisza”!

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.