Restauracja „Pięterko-Staropolska” Kalisz ul. Zamkowa 12 tel. 62 757 53 02 Rabat do 12%

Udzielamy 12% rabatu na obiady abonamentowe wydawane od godz.11.00 do godz.16.00 oraz 5% rabatu dania z karty (bez napoi i alkoholi) po okazaniu karty rabatowej KZKiU

Wiedza połączona z długoletnim doświadczeniem, tradycja, gust smaku to jedno łączy osoba szkoląca nowe pokolenie pracowników gastronomii w zawodzie kucharza i kelnera. Lokal , który znany jest Kaliszanom od kilkunastu lat, cechuje sprawdzony smak naturalnie przygotowywanych potraw. Kuchnia specjalizuje się w daniach staropolskich oraz wychodząc na przeciw klientom, daniach europejskich. Wieloletnią tradycję tego lokalu podtrzymujemy zabawami przy muzyce na żywo. 

Od czwartku do niedzieli prowadzimy działalność rozrywkową – wieczorki taneczne przy muzyce na żywo. We czwartki gramy muzykę z lat 60 i 70-tych, w piątki muzykę dancingową. Organizujemy: imprezy okolicznościowe – również w trakcie dancingów – (osiemnastki, imieniny, spotkania klasowe), towarzyskie, bankiety, imprezy sylwestrowe, andrzejki, mikołajki, walentynki, Dzień Kobiet, bale karnawałowe, catering, stypy.

Codziennie oferujemy obiady domowe w 3 zestawach do wyboru. Oferujemy również nasze wyroby garmażeryjne na wynos! (bogaty wybór w okresie świątecznym), obsługa w języku angielskim, parking, zniżki dla grup zorganizowanych, możliwość rezerwacji. Oferta szybkich dań na wynos z dowozem, również obiady dla firm ze zniżkami! Liczba miejsc 180 – 3 sale. 

Specjalizacja lokalu kuchnia polska i europejska. 

Galeria


 

 

 

 

 

 

 

                                                           

 

Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 10-23, w piątki i soboty od godz. 10-…. Telefon: 62 757 53 02

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.