8 grudnia 2012 Dzień Kupca wystartowaliśmy!!!

Kaliscy kupcy skupieni w Kaliskiej Inicjatywie Obywatelskiej wprowadzają program lojalnościowy z kartą rabatową, który będzie obowiązywał we wszystkich placówkach oznaczonych nalepką akcji (zdjęcie po lewej).

Zarząd KIO powołał do życia KZKiU (Kaliskie Zgromadzenie Kupców i Usługodawców), które na dzisiaj skupia już 50 członków – właścicieli sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych. Codziennie zgłaszają się do nas kolejni chętni.

Stworzyliśmy jedność – największą kupiecką galerię, złożoną z samych rodzimych firm. Nasze placówki są wszędzie, w różnych miejscach miasta. Naszym znakiem rozpoznawczym będzie naklejka, zamieszczona na drzwiach, witrynach i szybach. Klienci otrzymają od nas karty rabatowe, dzięki której będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów, oferowanych na towar i usługi. Ponadto każdy klient znajdzie nas na naszej głównej stronie www.kzkiu.pl oraz stronie www.galeriakaliska.pl gdzie dowie się o aktualnych promocjach, konkursach i nagrodach.


W dniu 8 grudnia 2012 przypada Dzień Kupca. Z tej okazji życzymy sobie…. przetrwania, wiary w kaliszan, którzy wspomogą rodzimy-kaliski handel i takiej władzy w tym mieście, w której kiedyś handel był doceniany i rozumiano, że jest motorem w rozwoju miasta.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Możliwość komentowania jest wyłączona.